امروز 22 مرداد 1401

خانه

بسم الله الرحمن الرحیم

دانش پيشواى عمل و عمل پيرو آن است. پیامبر اکرم (ص)

تغییر زمان برگزاری کنفرانس

با توسعه مناطق شهری و صنعتی و عدم توجه کافی به مسائل زیست محیطی، منابع عظیم آب­های زیرزمینی و خاکی به تدریج از نظرکمی و پارامترهای کیفی کاهش یافته­اند. از این رو توجه به علم ژئوتکنیک زیست محیطی در بررسی پدیده انتقال آلودگی و ورود آن به آبخوان ها و محیط های خاکی،  شناخت فرآیندهای انتقال و پخش و مدلسازی آن به منظور اتخاذ راهکارهای مناسب و بکارگیری فناوری­های نوین معطوف به روش های مقابله با آلاینده های زیست محیطی در محیط­های ذکر شده برای حفظ این منابع ضروری می باشد. امید است برگزاری همایش های وزین ملی و بین المللی با تبادل تجربیات، نوآوری ها و یافته های جدید علمی، نقش موثری در حل مسائل پیش رو ایفا نماید.

بر این اساس دانشگاه دولتی فسا در نظر دارد تا اولین کنفرانس ملی ژئوتکنیک زیست محیطی خود را با مشارکت استادان  برجسته  از مراکز  مهم تحقیقاتی ، در شهریور ماه سال 1397 در این دانشگاه ( از اردیبهشت ماه به شهریور ماه تغییر یافت ) برگزار نماید.

اهداف اصلی این کنفرانس شامل:

1.پایش و مدیریت ژئوزیست محیطی،

2.توسعه‌ی پایدار و فن‌آوری‌های نوین،

3.مکانیک خاک زیست‌محیطی،

4.مدل‌سازی انتشار آلاینده‌های ژئوزیست‌محیطی می باشند.

با احترام ازتمامیاستادان، دانشجویان، متخصصان و مهندسان رشته عمران در شاخه های محیط زیست وژئوتکنیک دعوت می گردد تا با شرکت در این همایش به انتشار دانش و یافته های تجربی حاصل از تحقیقات خود در حوزه مهندسی، در رابطه با موضوعات مطرح شده بپردازند. مجموعه مفتخر به چاپ مقالات برتر این همایش در نشریه  خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://conf.fasau.ac.ir/geoenv1 مراجعه فرمائید.